PRAVIDLA SOUBORU

Důležité u nás je, že zahrát si může každý, kdo má chuť a čas. Výsledné představení bereme jako dárek dětí svým rodičům za jejich péči, starost a pochopení.
Podmínkou účasti Vašeho dítěte v kroužku je zaplacení poplatku 700 na celý rok - platit v září. Pravidelná účast na nácviku ve škole a především bezpodmínečná přítomnost na veřejném vystoupení.

Zkoušky souboru:

Ranní zkoušky: žáci čekají do příchodu p. uč. Sedlákové před školou nebo v průchodu hlavního vchodu, poté se jdou přezout a sejdou se v tělocvičně. Děti z družiny budou vyzvednuty p. uč. Sedlákovou nebo jí pověřenou osobou. Vezmou si všechny své věci a půjdou na zkoušku, z ní odejdou přímo na vyučování. Žáci nosí s sebou na zkoušku texty, psací potřeby a potřebné pomůcky, dle pokynů.

Odpolední zkoušky: žáci čekají v infocentru, nebo v prostorách určených k pobytu žáky ve škole v době olední přestávky. Počkají na příchod p. uč. Sedlákové. Děti z družiny budou vyzvednuty osobou pověřenou p.uč.Sedlákovou, která je odvede do příslušné místnosti, kde proběhne zkouška. Po zkoušce budou opět odvedeny do družiny.

Omluvení z neúčasti na zkoušce: je nutné se omluvit minimálně 24hodin předem, aby v případě velké naúčasti bylo možné informovat ostatní členy souboru.

Aktuality:
2012 © Divadelní soubor Šroubek - Všechna práva vyhrazena. Webdesign: Grafika Fojtl